Anasayfa    Plastik Boru Makinesi

Plastik Boru Makinası

Plastik Boru Makinası bir çok plastik hammadde çeşidine göre üretim yapabilmektedir. Makinenin genel yapısı kullanılan hammaddenin akma direncine göre uygun ısının ayarlanmasıyla istenilen forma dönüştürülmesi prensibi ile çalışmaktadır. Ana makine grubunun kovan yapısının tasarımı ve kalitesi bu konuda önem arz etmektedir. Uzun yıllardan beri Boru Makinesi yapmanın verdiği bilgi birikim ile çekilecek boru tipine göre kovan çapı ile kilogram kapasitesi belirlenerek imalat aşamasına geçilmektedir. 

Plastik Boru Makinası nerelerde kullanılır

Plastik Boru makinası genelde inşaat yapılarında, elektrik montaj aşamalarında, tarım sektöründe, makine sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. En yoğun kullanılan sektörlerin başında gelen inşaat yapıları içerisindeki su tesisatların her alanında kullanılmaktadır. Bina içi temiz su hatların döşenmesinde, konut içerisi petek hatların merkez sistem arası bağlantılarında, bina dışı pis atık su hatlarında kullanılmaktadır. Geçmişte kullanılan bu alanlarda genelde demir tesisat borusu kullanılmaktaydı. Montaj kolaylığı, uzun ömürlü olması ve hijyen açısından daha sağlıklı olması sebebi ile sektörde yoğun bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Elektrik kablo muhafaza tesisat boruların üretiminde de Plastik Boru makinası kullanılmaktadır. Bu tesisat borularının uzun yıllar beton içerisinde kalacağı düşünüldüğünde hem kablo yenileme hem de iletkenlik durumlarına karşı önemli bir yapı malzemesi olduğu bilinmektedir. Makinenin üretim fonksiyonlarında ve hammadde özelliğine göre yanmaz boru olarak da üretimi yapılabilmektedir. 

Plastik Boru Makinasi İmalatı 

Boru makinesi imalatı yapan firmamız kendine özgü tasarımı ile piyasada yer almaktadır. Uzun yıllardan beri gelen tecrübe ile eksikliklerin ve işletme kolaylıklarını da düşünerek standart hale getirmeye çalıştığımız Plastik Boru Makinası hattımız sorunsuz olarak çalışmaktadır. Makine hatlarımızda kullanmış olduğumuz elektronik sistemler ve sarf malzemeler üniversal tipte seçilmektedir. Tasarım ve işletme kolaylığı açısından da ön planda tuttuğumuz ARGE süreci sürekli kendini yenilemektedir. 

Plastik Boru Makine Fiyatı

Boru makinası fiyatı tamamen üretilecek veya talep edilen borunun çapına, kalitesine ve kilogram kapasitesine göre değişmektedir. En kaliteliyi en uyguna üretme ve satma hedefimizle sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyarız. Plastik Boru Makine fiyat talebiniz için bizimle irtibata geçmek için lütfen ….

 

KONİK ÇİFT BURGU BORU EKSTRUDER

TEK BURGU BORU EKSTRUDER

VAKUM FISKIYE HAVUZU

BORU ÇEKİCİ PALET

BORU TESTERE

BORU KAFALARI

CO – EKSTRUDER

BORU SARGI MAKİNESİ